Ár információk

   Ahhoz, hogy látogatásod a leghatékonyabb legyen, gyakorolnod kell rendszeresen - ideális esetben 3-5 alkalommal egy héten. Javasoljuk, hogy próbálj beállítani időpontokat már az első héten amikor elkezdel jógázni nálunk. Ha kezdő vagy, vegyél REPÜLŐRAJT havi bérletet, és tűzz ki két célt magad elé: 1), a 2. órádra 24 órán belül eljösz, és 2) gyakorolsz legalább 10-szer az első 30 nap (vagy minél többet!). Kövesd ezt a bevált módszert, mert az eredménye bámulatos!

    Diákjaink az élet minden területéről felfedeznek valami igazán különlegest és váratlant itt: azt, hogy a jógával az életben minden jobb. Erre most neked is jó esélyed van.

    Mielőtt a REPÜLŐRAJT első hónapja lejár, javasoljuk neked, hogy iratkozz fel a recepciónál TAGNAK az első 6 hónapodra egyből. Ezzel pénzt takaríthatsz meg akkor is, ha csak a gyakorlatban 5-6 alkalommal jársz havonta.  Ez egy kihagyhatatlanul jó ajánlat !

    Ha inkább a teljessen gondtalan megoldásra vársz, kérd a 6 havi bérletet a recepciónál. Még több megtakarítást kapsz ÉS a legjobb része a kedvezményes matrac és törölköző szolgáltatás! Képzeld el, nem kell matracot és törölközőt tisztítani minden nap. Ehelyett tiszta, és jó minőségű jóga matracot és törölközőt kapsz, és itt hagyhatod a kiizzadt méreganyagokat mind magad mögött!

Ár információk

   Ahhoz, hogy látogatásod a leghatékonyabb legyen, gyakorolnod kell rendszeresen - ideális esetben 3-5 alkalommal egy héten. Javasoljuk, hogy próbálj beállítani időpontokat már az első héten amikor elkezdel jógázni nálunk. Ha kezdő vagy, vegyél REPÜLŐRAJT havi bérletet, és tűzz ki két célt magad elé: 1), a 2. órádra 24 órán belül eljösz, és 2) gyakorolsz legalább 10-szer az első 30 nap (vagy minél többet!). Kövesd ezt a bevált módszert, mert az eredménye bámulatos!

    Diákjaink az élet minden területéről felfedeznek valami igazán különlegest és váratlant itt: azt, hogy a jógával az életben minden jobb. Erre most neked is jó esélyed van.

    Mielőtt a REPÜLŐRAJT első hónapja lejár, javasoljuk neked, hogy iratkozz fel a recepciónál TAGNAK az első 6 hónapodra egyből. Ezzel pénzt takaríthatsz meg akkor is, ha csak a gyakorlatban 5-6 alkalommal jársz havonta.  Ez egy kihagyhatatlanul jó ajánlat !

    Ha inkább a teljessen gondtalan megoldásra vársz, kérd a 6 havi bérletet a recepciónál. Még több megtakarítást kapsz ÉS a legjobb része a kedvezményes matrac és törölköző szolgáltatás! Képzeld el, nem kell matracot és törölközőt tisztítani minden nap. Ehelyett tiszta, és jó minőségű jóga matracot és törölközőt kapsz, és itt hagyhatod a kiizzadt méreganyagokat mind magad mögött!